... o tisku

K zhotovení tiskovin se používá více způsobů tisku. Nepoužívanější tiskovou techologií je ofsetový tisk. Dále se využívá digitální tisk (laserový, inkoustový tisk), který v současné době stále více nahrazuje ofsetový tisk pro tiskoviny v malých a středních nákladech. Dříve hojně používaný knihtisk (tisk z výšky) dnes zná jen málokdo a jeho principu se většinou využívá při termotisku (nanášení metalických fóllií za tepla na různé materiály).

K potisku reklamních a obalových předmětů se nejvíce využívá tampontisku a sítotisku.

O druhu potisku vetšinou rozhoduje jeho rozměr. Tampontisk je vhodný pro potisk menších předmětů (propisky, zapalovače, klíčenky...) a sítotisk se přávážně volí k potisku větších zakázek (hrnečků, igelitových tašek, boxů...). Sítotisku se využívá také k potisku textilu při větších sériích kde se může kombinovat s termolisem při tisku transférem.

Potisk rozměrných předmětů

Pro plnobarevný potisk předmětů o síle až 5 cm
a rozměrech 250 x 125 cm máme možnost využít velkoplošný digitání tisk. Ten se využívá při tisku reklamních plachet a deskových materiálů - plast, dřevo, plech i sklo!


 

Grafická a předtisková příprava

Podklady pro vaši zakázku můžete zaslat
v jakémkoliv vám dostupném datovém formátu. Zpracujeme pro vás grafický návrh a navrhneme optimální řešení pro realizaci vaší zakázky.

Vyhledávání

Kontakt

Reklamní a propagační činnost Borská 1088/25
301 00 PLZEŇ
Tel. +420 603 146 850